W222A122JD5L00A00A
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W222A122JD5L00A00A
JLCPCB Part #
C22363885
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2nF 100V Metallized Polyester ±5% Plugin,P=5mm Film Capacitors ROHS