W312J103KJ5L00A00C
MFR.Part #
W312J103KJ5L00A00C
JLCPCB Part #
C21390231
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 630V ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS