W143A561KK6TEBA00W
MFR.Part #
W143A561KK6TEBA00W
JLCPCB Part #
C22362725
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 560pF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS