WYD2H101KB4S620000
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
WYD2H101KB4S620000
JLCPCB Part #
C7503337
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 500V CQC、UL、VDE、ENEC Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS