W222A184JD5L00A00A
MFR.Part #
W222A184JD5L00A00A
JLCPCB Part #
C22363877
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 180nF Metallized Polyester ±5% Plugin,P=5mm Film Capacitors ROHS