W372S474JK6L00B0DC
MFR.Part #
W372S474JK6L00B0DC
JLCPCB Part #
C22378674
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 470nF Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=10mm Film Capacitors ROHS