W222A393KD5L00A00A
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W222A393KD5L00A00A
JLCPCB Part #
C22363864
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 39nF Metallized Polyester ±10% Plugin,P=5mm Film Capacitors ROHS