W242A474JD2TAAB4JA
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W242A474JD2TAAB4JA
JLCPCB Part #
C7502434
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 470nF Metallized Polyester ±5% Plugin,P=5mm Film Capacitors ROHS