W312J105JN8MT1A0GC
MFR.Part #
W312J105JN8MT1A0GC
JLCPCB Part #
C21390220
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 630V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS