ZPY15-TAP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ZPY15-TAP
JLCPCB Part #
C3763977
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
1 Independent 1.3W 13.8V~15.8V 15V 4Ω 500nA@11V DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS