ZPY75-TAP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ZPY75-TAP
JLCPCB Part #
C6016374
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
1 Independent 1.3W 500nA@56V 70V~79V 70Ω 75V DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS