3.0C110CA-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
3.0C110CA-M3/H
JLCPCB Part #
C20035121
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 110V 135V 1uA 230V 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS