Y607150K0000A9L
MFR.Part #
Y607150K0000A9L
JLCPCB Part #
C1491331
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 50kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS