RN50E7682BBSL
MFR.Part #
RN50E7682BBSL
JLCPCB Part #
C1438685
Description
-65℃~+175℃ 50mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors