Y60712K80000F9L
MFR.Part #
Y60712K80000F9L
JLCPCB Part #
C1492555
Description
-55℃~+125℃ 2.8kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS