Y0062138R500V0L
MFR.Part #
Y0062138R500V0L
JLCPCB Part #
C1492806
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 138.5Ω 600mW ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors