TNPW080511K0BECN
MFR.Part #
TNPW080511K0BECN
JLCPCB Part #
C1729815
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount