H82K4FYA
MFR.Part #
H82K4FYA
JLCPCB Part #
C1405638
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS