Y6071250R000V9L
MFR.Part #
Y6071250R000V9L
JLCPCB Part #
C1494828
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 250Ω 300mW Metal foil resistor ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS