Y6071250R000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y6071250R000A9L
Description
-55℃~+125℃ 250Ω 300mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS