Y1630499R000B0W
MFR.Part #
Y1630499R000B0W
JLCPCB Part #
C4015326
Description
-55℃~+150℃ 250mW 499Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount