Y6071120R000T9L
MFR.Part #
Y6071120R000T9L
JLCPCB Part #
C1489737
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS