Y6071125R000T9L
MFR.Part #
Y6071125R000T9L
JLCPCB Part #
C1489733
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 125Ω 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS