Y6071120R000A9L
MFR.Part #
Y6071120R000A9L
JLCPCB Part #
C1489292
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 300mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS