CP000518R00JB143
MFR.Part #
CP000518R00JB143
JLCPCB Part #
C1482118
Description
-65℃~+275℃ 18Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors