Y472610K0000T9L
MFR.Part #
Y472610K0000T9L
JLCPCB Part #
C3487154
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 1W ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS