Y1728200R000T0L
MFR.Part #
Y1728200R000T0L
JLCPCB Part #
C1493983
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 200Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors