Y472637R4000A0L
MFR.Part #
Y472637R4000A0L
JLCPCB Part #
C1496201
Description
-55℃~+125℃ 1W 37.4Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors