RNC55H23R2BSRE5
MFR.Part #
RNC55H23R2BSRE5
JLCPCB Part #
C3474392
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors