Y4045100R000B0W
MFR.Part #
Y4045100R000B0W
JLCPCB Part #
C1356550
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 22V 50mW ±0.1% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount