CRGH2512J130K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512J130K
JLCPCB Part #
C2148382
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS