Y4045381R500F0W
MFR.Part #
Y4045381R500F0W
JLCPCB Part #
C3982510
Package
SMD,1.3x1.3mm
Description
-55℃~+150℃ 381.5Ω 50mW Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ SMD,1.3x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS