Y4045763R000F0W
MFR.Part #
Y4045763R000F0W
JLCPCB Part #
C3926050
Package
SMD,1.3x1.3mm
Description
-55℃~+150℃ 50mW 763Ω Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ SMD,1.3x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS