Y4033763R000A0W
MFR.Part #
Y4033763R000A0W
JLCPCB Part #
C4138372
Package
SMD,1.3x1.3mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 763Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,1.3x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS