Y402533K0000T6W
MFR.Part #
Y402533K0000T6W
JLCPCB Part #
C4265604
Description
-55℃~+150℃ 33kΩ 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount