BFC237512911
MFR.Part #
BFC237512911
JLCPCB Part #
C3784070
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 910pF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS