RMC1/2-130JTE
MFR.Part #
RMC1/2-130JTE
JLCPCB Part #
C20093414
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS