Y4021165R000F0W
MFR.Part #
Y4021165R000F0W
JLCPCB Part #
C4324647
Description
-55℃~+150℃ 100mW 165Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount