WSR2R8250FTA
MFR.Part #
WSR2R8250FTA
JLCPCB Part #
C4012185
Description
-65℃~+275℃ 2W 825mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount