Y002910R0000A9L
MFR.Part #
Y002910R0000A9L
JLCPCB Part #
C3461725
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 667mW Metal foil resistor ±0.05% ±12ppm/℃ 插件,D9.5xL19mm Through Hole Resistors ROHS