Y401820R0000C9R
MFR.Part #
Y401820R0000C9R
JLCPCB Part #
C4342622
Description
-55℃~+220℃ 20Ω 750mW ±0.25% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS