CRCW25125R62FKEG
MFR.Part #
CRCW25125R62FKEG
JLCPCB Part #
C2129207
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 5.62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS