RWR89S11R0FRS70
MFR.Part #
RWR89S11R0FRS70
JLCPCB Part #
C3444157
Description
-55℃~+250℃ 11Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors