Y401820R0000F9W
MFR.Part #
Y401820R0000F9W
JLCPCB Part #
C4160768
Description
-55℃~+200℃ 20Ω 750mW ±1% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS