Y20202R00000Q9L
MFR.Part #
Y20202R00000Q9L
JLCPCB Part #
C4201230
Description
-55℃~+150℃ 2Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS