Y20202R50000B9L
MFR.Part #
Y20202R50000B9L
JLCPCB Part #
C4228667
Description
-55℃~+150℃ 2.5Ω 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS