Y20201R00000Q9L
MFR.Part #
Y20201R00000Q9L
JLCPCB Part #
C4353127
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS