Y2015120R000T9L
MFR.Part #
Y2015120R000T9L
JLCPCB Part #
C4076779
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 120Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS