Y2014120R000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y2014120R000T9L
JLCPCB Part #
C4153096
Package
2512
Description
-55℃~+175℃ 120Ω 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS