Y174611K6916B9R
MFR.Part #
Y174611K6916B9R
JLCPCB Part #
C4125272
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 11.6916kΩ 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS